R-Zso több lemez kiadására is készül, és minden vágya, hogy a rádióban hallja a hangját.
R-Zso nagyszabású terveket dédelget a 2025-ös évre vonatkozóan. Szeretne kiadni lemezt: nem is egyet! Mint mondja, számtalan sok dala gyűlt össze, és folyamatosan születnek újak.
„A válogatáslemezre kerülő dalom címe: „Olyan jó, hogy megtaláltalak”. Ez az én gyermekem, az én életem egy fontos eseményét dolgozza fel. De rengeteg versem, dalszövegem született az elmúlt években” – meséli a Sztár Limonádénak az énekesnő. „Ha eszembe jut egy téma vagy frappáns sor, akkor azt gyorsan leírom egy füzetbe, vagy az íróasztalomon egy papírra. Aztán van, hogy csak másnap folytatom. De a cédére került dal például félóra alatt meg is volt. Itthon felénekeltem egy dallammal, amit jónak gondoltam hozzá, és így már könnyebb dolgunk volt a stúdióban. Az én profilom a lírai, gyönyörű táncdalok éneklése: romantikus lény vagyok, ez pedig az előadásaimban is tükröződik.”
Mint mondja, számtalan dala készült el, vagy van készülőben, és nagyon szeretné ezeket még idén lemez formájában viszontlátni.
„A dalírás mellett tévéfelvételekre is rendületlenül eljárok, nagyon jó érzés látni, hogy a közönség velem énekli a dalokat, vagy megkönnyezi a romantikus sorokat. Szeretném, ha több lehetőségem lenne falunapokon, vagy idősek napján is fellépni… És van még egy nagy vágyam, de nincs hozzá segítségem. A legnagyobb álmom, hogy a rádió is játssza a dalaimat!” – árulta el lapunknak R-Zso. „Az egyik legsikeresebb dalom a „Maradék idő”, amit a különböző felületeken már több millióan látták. Rengeteg kommentet kapok a rajongóktól, hogy mennyire jó lenne akár ezt is a rádióban hallani. Egyelőre nem tudom, ezt hogyan érhetném el…”
„A Mama utolsó kérése…”
„A rajongók annyira szeretnek, tisztelnek, hogy már temetéseken is szólnak a dalaim” – árulja el R-Zso. „Megható sorokat kapok hozzátartozóktól, hogy: „a Mama utolsó kérése”, hogy engedjem meg, a dalomra, hangomra kísérjék utolsó útjára! Bizony, mikor ilyen sorokat, kéréseket olvasok az én könnyem is kicsordul, szívem összeszorul” – teszi hozzá az énekesnő, aki hálás, amiért az elmúlt évek szorgalmas munkájának beérett a gyümölcse, és persze köszönettel tartozik kitartó közönségének is.